השכרת אוהלים

 השכרת אוהלים

 

מהו מגוון האוהלים להשכרה?

עם מגוון הרחב של האוהלים להשכרה הם יכולים בקלות רבה להיות מתאימים לכל סוג של אירוע ולכל מטרה. ובנוסף להשכרת אוהלים לאירועים תוכלו לקבל גם בהתאם לדרישה, כל ציוד נוסף שישדרג לכם את כל האירוע ולמעשה לא תצטרכו לדאוג לדבר.

השכרת אוהלים

האם ניתן להשכיר אוהל בכל גודל?

בהחלט, יש ברשותנו אוהלים לאירועים בכל הגדלים שרק תרצו ולכמות גדולה או קטנה לבחירתכם של אורחים, כך אתם יכולים להתאים כל אוהל לפי דרישה לאירועים קטנים או גדולים. אין ספק שהיום כדי להפוך את האירוע למקורי ומיוחד הרבה יותר  האוהלים השונים יכולים לשמש בקלות רבה כאלטרנטיבה מצוינת לאולם אירועים, בעיקר בעונת הקיץ אך גם לעונת החורף כי הם מתאימים לכל מזג אוויר והם עמידים לחום או מבודדים מקור. אוהלים לאירועים הם יציבים ובטוחים וגם מגנים מפני רוחות, לכן הם מעולים לימי חורף או קיץ, ומאפשרים לחגוג גם תחת השמש הקופחת ביותר או ביום גשום.

 מה בעצם תקבלו בחבילת אוהל להשכרה?

ניתן בנוסף לאוהל איכותי, בגודל המשתנה לפי דרישה, לקבל שולחנות עץ  או פלסטיק , כיסאות, מיחם וציוד נילווה , גופי תאורה או שרשרת תאורה לאוהל

אם תרצו אפשר לשדרג עוד את החבילה ולהשכיר גם מקררים , מאווררים, תנור חימום ועוד.

לכן אם אתם מחפשים אוהל להשכרה מומלץ מאוד לשוחח איתנו ולהתייעץ בהקדם, ניתן לפנות אלינו לייעוץ ללא התחייבות. נשמח לייעץ לכם לאור נסיוננו הרב לגבי האוהל בגודל שיתאים לאירוע שלכם.

בנוסף להשכרת אהלים תוכלו לשכור מאיתנו כאמור כל ציוד נלווה נוסף שתצטרכו לאירוע שלכם – רצוי לקחת הכל ממקום אחד.

יש לנו שנות ניסיון רבות בהתקנת אוהלים בגדלים שונים וכן בהשכרת ציוד לאירועים בפריסה ארצית.

עם הניסיון והאמינות שלנו בהתקנת אוהלים, אנו מבטיחים שירות אמין ומקצועי על ידי צוות בעלי מקצוע מנוסים.

האוהלים כולם באיכות גבוהה ביותר, בטוחים לשהות ועמידים לגשמים ולתנאי מזג אוויר מסוגים שונים, כך שתמיד יעניקו לכם בטחון רב בזמן האירוע וכמובן הנאה גדולה.